Od 1 września 2023 r. Flowbird Polska Sp. Z o.o., operator aplikacji Flowbird Parking, organizuje promocję dla nowych klientów z Miasta Gniezna.

Każdy nowy użytkownik indywidualny aplikacji Flowbird, który założy konto w terminie od 01 do 30 września 2023 i opłaci parkowanie za co najmniej 10 zł w Strefie Płatnego Parkowania w Gnieźnie (równowartość dwóch godzin i dwudziesty minut Parkowania w strefie A), otrzyma 10 zł zwrotu.

Parkowanie można opłacić zarówno bezpośrednio z karty płatniczej jak również z konta przedpłaconego eFlowbird. W obu przypadkach zwrot zostanie przyznany w ciągu 10 dni od spełnienia warunków promocji.

Więcej na temat promocji można przeczytać na stronie: https://flowbird.pl/gniezno-10-zl-zwrot-za-parkowanie-flowbird/

Flowbird jest operatorem mobilnych płatności za parking w Gnieźnie i ponad 850 miastach w UE. Firma świadczy usługę w Gnieźnie od września 2022. Poza Polską z aplikacji Flowbird można skorzystać min. we Francji, Hiszpanii, Norwegii Szwecji, Włoszech, Wielkiej Brytanii a także USA. Na całym świecie z platformy mobilnych płatności za parking Flowbird korzysta ponad 1000 miast. Firma dostarcza również parkometry w ponad 80 krajach świata – łącznie ponad 300 000 urządzeń.